fbpx

Wideodomofony/domofony

ALFABRAM Wideodomofony/domofony

Wideodomofony/domofony

Posted By Administrator

 

Domofony i wideodomofony pozwalają otworzyć bramę lub furtkę bez wychodzenia z domu. Wpływają na bezpieczeństwo użytkowników, dając możliwość wyboru kogo wpuścimy na swoją posesję. Dodatkowo rozbudowane funkcje dostępnych obecnie produktów umożliwiają odbiór obrazu i rozmowę z gościem np. przez smartfon, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy.

Duży wybór produktów zaspokoi najbardziej wymagających Klientów.

Wideodomofon może być praktycznym i bardzo funkcjonalnym systemem kontroli dostępu w domu jednorodzinnym pozwalając na identyfikację osób z zewnątrz. System szczególnie przydatny bywa tam, gdzie konstrukcja budynku uniemożliwia obserwację przez okno na ścianie frontowej lub też pomieszczenia mieszkalne są daleko od drzwi wejściowych.

Jeśli poszukujecie Państwo odpowiedniego rozwiązania do swojego domu jednorodzinnego w naszym sklepie znajdziecie gotowe zestawy, dzięki którym możliwe będzie wykonanie kompletnej instalacji bez potrzeby poszukiwania i dobierania odpowiednich komponentów. Każdy z elementów zestawu jest kompatybilny z pozostałymi, dlatego stanowi gwarancję poprawności funkcjonowania.

© ALFABRAM 2021 - Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione