Zmieniamy nasze logo

Rok 2024r. to 10 lecie działalności ALFABRAM, z tej okazji również odświeżamy nasze logo, stronę i materiały reklamowe. Nowa wersja logo została zaprojektowana według obecnych trendów, poprawiła też czytelność i rozpoznawalność.

Stare logo zaczęło mieć pewne ograniczenia związane z komunikacją i nie oddawało w pełni najlepszych cech marki. Zdecydowaliśmy się na kompleksową zmianę identyfikacji wizualnej marki ALFABRAM i jego odświeżenie.

Nowe logo jest mocne, bardziej charakterystyczne i lepiej oddaje cechy marki jak stabilność, profesjonalizm i jakość. Zmieniła się też typografia, która będzie od tej spory spójna z logo, stroną internetową i materiałami identyfikacyjnymi marki. Przy projektowaniu nowego logo zdecydowano się na nawiązanie kolorystyczne do poprzedniego logo, natomiast kolor pomarańczowy w nowej wersji sygnetu logo z innym odcieniem nadaje teraz większej dynamiki całości kompozycji.

Przemyślana struktura ale i nieoczywisty sygnet (symbol graficzny) w pewien sposób nawiązujący do starszego logo dodaje ciekawego, dynamicznego akcentu. Mocniejsza typografia i przemyślana konstrukcja pozwala się lepiej wyróżnić nie tylko na tle dużej lokalnej konkurencji ale również i szerzej w branży ogrodzeniowej co również pomoże w strategii dalszego rozwoju firmy.

Przygotowaliśmy również nową stronę internetową ALFABRAM

Tak wyglądał poprzednia strona:

Zmiany dotyczą też naszych pozostałych materiałów identyfikacyjnych marki (corporate identity) a także oznakowania produktów.